зазирнути на темний бік

Під удар також потрапили засоби ППО, корабель і вертоліт.

Головне управління розвідки Міноборони за кілька днів знищило в окупованому Криму ряд російських систем ППО, транспортно-буксирне судно та гелікоптер Мі-8, повідомляє ГУР.

«Загарбники у тимчасово окупованому Криму упродовж кількох днів дрижали від небувалого гуркоту ― їхні дороговартісні системи протиповітряної оборони виявились безпорадними перед влучними ударами воїнів ГУР», – зазначили у розвідці.

Внаслідок ударів по Криму уражена низка російських радіолокаційних станцій (РЛС):

- дві 48Я6-К1 «Подльот»;
- дві 1Л125 «Ніобій-СВ»;
- три 39Н6 "Каста 2Е2";
- 9С19 «Імбірь»;
- «Нєбо-СВ»;
- «С-300ВМ»;
- «Нєбо-М»;
- 59Н6-Е «Протівнік-ГЕ»;
- БРЛС «Мис».

Також під удар потрапили пускова установка С-300СВ, командні пункти РЛС «СТ-68» та РЛС 39Н6 «Каста 2Е2», три зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцирь-С1», транспортно-буксирне судно проєкту С4236, універсальний буксир «Фьодор Урюпін» та вертоліт Мі-8.

Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.


facebook twitter Google Plus rss



Останні оновлення

Новим керівником державного підприємства «Укроборонсервіс» став Євген Гвоздарьов. На цій посаді він керує багатомільярдними оборудками під імовірним дахом Олександра Конотопського та міністра оборони Михайла Федорова.

слідкуй за нами соціально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

лонгріди