За «общественный контроль» активист требовал у застройщика $17 тысяч Ср, 10/04/2019 - 18:17 Общественный активист Андрей Храмов требовал от застройщика большую сумму денег, чтобы он не заострял внимание на строительстве многоэтажки на ул. Сапиго в Полтаве.
У мережі поширили записи про бізнес-схеми чернігівського підприємця Сб, 27/09/2025 - 11:24 Він говорить про «домовленості на високому рівні», хизується контактами з політичними верхівками різних країн аби створити враження недоторканності.
Кол-центри шахраїв досі працюють: організаторку Коч Сердем депортували до Туреччини Чт, 25/09/2025 - 19:54 В Україні тривалий час діяла розгалужена мережа шахрайських кол-центрів, орієнтованих на громадян Туреччини та країн ЄС.