заглянуть на тёмную сторону

-

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Донецькій області, станом на 1 листопада 2020 року на обліку в органах податкової служби регіону перебуває 201 091 платник податків.

Це на 1,3 тис. платників (0,7%) більше, ніж на початок року (80 763 – юридичні особи, 118 337 – фізичні особи-підприємці та 1991 особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність).

Також за десять місяців 2020 року бажання розпочати власну справу виявили 9501 платників, це 1542 юридичні особи та 7959 фізичних осіб-підприємців.

Як прокоментувала Ірина Долозіна, платники податків все більше надають перевагу користуванню електронними сервісами ДПС. В період пандемії коронавірусу особливо актуальна цифровізація та максимальне переведення послуг в електронний формат. Зрештою динаміку розвитку електронних сервісів податкової служби можна побачити на її офіційному сайті, який постійно поповнюється новими банерами, розділами, реєстрами, відеуроками, що дають змогу платникам отримувати потрібну інформацію, аби ефективно працювати у правовому полі і сплачувати податки.

Зокрема на вебпорталі ДПС України функціонує сервіс «Електронний кабінет», який є захищеним, персоналізованим та безпечним, надає можливість безконтактно звітувати та спілкуватись з податковою. По суті, електронні сервіси – це сучасний формат відносин з платниками, завдяки якому не тільки знижуються витрати на комунікацію у паперовій формі, а і скорочується час на оформлення та подання звітності до органів податкової служби, знижуються корупційні ризики завдяки уникненню безпосереднього спілкування з представниками контролюючих органів.

Також Міністерством цифрової трансформації України разом з податковою службою вже впроваджено онлайн-послуги для бізнесу. На сьогодні в Україні доступна найшвидша реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності — за 15 хвилин можна відкрити ФОП на порталі Дія, не виходячи з дому.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!


facebook twitter Google Plus rssПоследние обновления

Александра Устинова

Устиновой напомнили, что НАПК само проверяет ее декларацию поскольку она не задекларировала зарплату и денежные сбережения наличными своего мужа.

следи за нами социально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

лонгриды