зазирнути на темний бік

Жінка викинула песика у вікно.

У Києві правоохоронці оголосили про підозру жінці, яка кинула собаку своєї подруги з вікна п’ятого поверху. Від отриманих травм тварина загинула, повідомляє столична поліція.

Правоохоронці отримали повідомлення про те, що біля підʼїзду будинку на вулиці Данила Щербаківського лежить собака, яку щойно кинули з вікна.

На місці події поліцейські з’ясували, що 38-річна жінка, яка перебувала в гостях у подруги, напідпитку викинула тварину з вікна п’ятого поверху .

"Між ними стався словесний конфлікт, і тоді жінка схопила домашнього улюбленця власниці квартири – песика породи фокстер’єр – та кинула його з вікна", – йдеться у повідомленні.

Внаслідок падіння пес отримав тяжкі травми внутрішніх органів, несумісні із життям, та загинув на місці.

Зловмисниці оголосили про підозру за частиною 3 статті 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). За вчинене їй загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.

Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.


facebook twitter Google Plus rss



Останні оновлення

Новим керівником державного підприємства «Укроборонсервіс» став Євген Гвоздарьов. На цій посаді він керує багатомільярдними оборудками під імовірним дахом Олександра Конотопського та міністра оборони Михайла Федорова.

слідкуй за нами соціально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

лонгріди