заглянуть на тёмную сторону

Александр Сосис

Початок військових дій змінив в Україні майже все. Але якщо війна зупинила одні бізнес-процеси, то на противагу цьому - форсувала потужний розвиток інших. Особливо це стосується росту корпоративної соціальної відповідальності.

Зі слів Олександра Сосіса, акціонера Альянс Банка, 67% українців помічають, коли бізнес допомагає населенню та захисникам.

«Якщо до 24 лютого корпоративна соцвідповідальність грала роль здебільшого для міленіалів, то зараз участь брендів в соціальному житті країни розглядається кожним ледве не під мікроскопом. Важливо уточнити, що грають роль не лише ваші дії, а й бездіяльність» - додає Олександр Сосіс.

Акціонер зауважив, що розвиток соціальної відповідальності повинен бути комплексним, але в першу чергу враховувати фактори середовища. Саме тому зараз фокус соціальної відповідальності змінився і зосередився на патріотизмі, українізації, вирішенні нагальних гуманітарних питань, підтримці ЗСУ та уряду.

Тепер, наприклад, екологічний принцип paperless відходить на другий план у порівнянні з принципом збереження трудових місць, забезпечення ВПО або створення благодійних зборів. Такої ж логіки дотримались у команді Сосіса, коли замінили підготовку до наступного «Форуму Добрих Справ» з підтримки і розвитку територіальних громад та підприємців на вирішення більш нагальних питань для суспільства.

У виборі напряму соціальної відповідальності відштовхуйтесь від галузі вашого бізнесу

Експерт рекомендує робити те, у чому ви та ваш бізнес є найбільш компетентними. Це можуть бути як матеріальні ресурси, так і інформаційна/організаційна підтримка, що сьогодні не менш значуща. Помітним прикладом таких дій стало створення Інтернет-військ в перші дні військових дій.

1

Окрім цього зараз є немало актуальних проблем, до вирішення яких можна залучати бізнес. Олександр Сосіс з Інститутом розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр та Альянс Банком обрали стати координаційним волонтерським майданчиком, за час функціонування якого:

● надали першочергову гуманітарну допомогу розміром близько 60 тонн;
● забезпечували за можливості ЗСУ найнеобхіднішим у боротьбі за перемогу: взуттям, бронежилетами та комплектами форми;
● надають інформаційну підтримку та допомогу з пошуку житла для тих, хто його потребує.

СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС – СОВІСТЬ КОЖНОГО З КОМАНДИ

Можна з впевненістю визначити чи зможе ваш бізнес вистояти проти війни – це буде залежати від вас та вашої команди. Якщо, можливо, раніше бути соціально відповідальним було правом вибору лише власника бізнесу, то зараз це першочергова необхідність для всієї команди.

2

«Поясню, що це значить. Все більше спеціалістів та членів команди виражають принципову позицію щодо роботи в компанії з визначеними принципами, тож упускаючи з уваги відповідальність вашого бізнесу, ви втрачаєте цінних членів команди і налагоджені бізнес-процеси. І навпаки – існуюча сьогодні ситуація згуртовує команду та надає приналежність до спільної мети», - додає Олександр.


facebook twitter Google Plus rssПоследние обновления

Создается впечатление, что наличие родственников служащих в ФСБ и ГРУ РФ становится трендом для украинских политиков, депутатов, селебрити и спортсменов.

следи за нами социально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

Создается впечатление, что наличие родственников служащих в ФСБ и ГРУ РФ становится трендом для украинских политиков, депутатов, селебрити и спортсменов.

лонгриды